Setesdalstreffet 2013

Setesdalstreffet på Rysstad 2013 gikk av stabelen lørdag 27 juli. Fra IAACC var vi en gjeng som kjørte oppover dalen i fint sommervær. Det var utrolig stor deltagelse på treffet. I fjor ca. 80 kjøretøy, og i år over 230 registrert deltakende kjøretøy! Alt fra traktorer, lastebiler, mopeder, snøscootere og biler av alle slag og modeller. Det var i tillegg mange salgsboder og riktig god markedstemning i strålende sommervær. Treffet ble avsluttet men en cruisingtur lokalt før vi startet turen nedover dalen igjen. Nevnes må også at pokalen for Peoples Choise gikk til klubbens medlem Sigurd Arnfinn Verdal med sin Hot Rod bygget på Ford 1929 modell. Dermed er begge års premier gått til vår klubb. Klarer vi å ta hjem denne premien til neste år også?

Kjell T. Verdal

Kjell Torfinns bildegalleri fra treffet på Rysstad, her representert ved ein "all time classic"  1955 Ford Fairlane Crown Victoria.

Setesdalstreffet_2013_035